Euro Shell

EuroShell Card işletmelerin idaresini kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Esnek yönetim seçenekleri sunar, maliyetlerinizi sağlayacak potansiyel imkanlara ışık tutari ihtiyacınızı belirleyin, kartınızı seçin ; EuroShell Card, şirket araçları, hafif ticari araç filoları, kamyon ve otobüsler için, kolay ve tam bir akaryakıt yönetim hizmeti öneriyor.

Avrupa’da en yaygın istasyon şebekesi Shell'de Tüm Avrupa çapında, özellikle karayolu taşımacılığının atardamarı sayılan güzergahlarda, stratejik konumları nedeniyle özellikle seçilmiş Shell akaryakıt istasyonları, sizlere bildiğiniz ve güvendiğiniz kalitede Shell ürün ve hizmetleri sunmaktadır. Yol Hizmetleri Olarak da İşinizi yürütürken akaryakıttan daha fazlasına ihtiyacınız olduğu için, EuroShell Card size geniş kapsamlı bir çok değerli hizmet sunuyor.

EuroShell Card Online internet hizmetleri , EuroShell Card’ın internet hizmeti EuroShell Card Online ile filonuzun maliyetlerini kontrol altına alın. Parmağınızın ucundaki günlük yönetim bilgileri sayesinde maliyetleri kontrol edin, aracın ve sürücünün performansını gözlemleyin ve harcama yöntemler

Avrupa’nın pazar lideri akaryakıt kartıdır.

İdari işleri kolaylaştırmak, esnek yönetim bilgilerini tedarik etmek ve tasarruf sağlayıcı fırsatlar hakkında sizi aydınlatmak için tasarlanmıştır.

Muhasebe işlerinde kolaylık
EuroShellCard işletmelerin idaresini kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Esnek yönetim seçenekleri sunar, maliyetlerinizi düşürmenizi sağlayacak potansiyel imkanlara ışık tutar. İhtiyacınızı belirleyin, kartınızı seçin EuroShell Card, şirket araçları , hafif ticari araç filoları, kamyon ve otobüsler için, kolay ve tam bir akaryakıt yönetim hizmeti öneriyor. Avrupa’da en yaygın istasyon şebekesi Tüm Avrupa çapında, özellikle karayolu taşımacılığının atardamarı sayılan güzergahlarda, stratejik konumları nedeniyle özellikle seçilmiş Shell akaryakıt istasyonları, sizlere bildiğiniz ve güvendiğiniz kalitede Shell ürün ve hizmetleri sunmaktadır.
Yol Hizmetleri
İşinizi yürütürken akaryakıttan daha fazlasına ihtiyacınız olduğu için, euroShell Card size geniş kapsamlı bir çok değerli hizmet sunuyor.
EuroShell Card Online internet hizmetleri
euroShell Card’ın internet hizmeti euroShell Card Online ile filonuzun maliyetlerini kontrol altına alın. Parmağınızın ucundaki günlük yönetim bilgileri sayesinde maliyetleri kontrol edin, aracın ve sürücünün performansını gözlemleyin ve harcama yöntemler
AdBlue : emisyon yönetmeliklerini karşılama imkanı
Daha temiz bir çevre için, Shell şimdi SCR-takılı araçlara AdBlue’yu sunuyor. AdBlue sayesinde dizel araçlarınız Euro 4 ve Euro 5 emisyon yönetmeliklerini karşılar, etkili ve temiz bir yanma sonucu yakıt tüketiminden tasarruf sağlar.