Gündoğdu Petrol Fark yaratır, Müşteri memnuniyeti için çalışır, Çevreye ve İnsana saygılıdır.

Şirketimiz 1975 yılında Petrol Ofisi bayisi olarak toptan akaryakıt satışı faaliyetine başlamış, Gündoğdu Petrol 1990 yılında ise akaryakıt istasyonu işletmeciliği alanında bir aile şirketi olmanın yarattığı sinerjiyi kullanarak gelişimini devam ettirmiştir.


Gündoğdu Petrol

Şirketimiz 1975 yılında Petrol Ofisi toptan akaryakıt satışı faaliyetine başlamış, 1990 yılında ise akaryakıt istasyonu işletmeciliği alanında bir aile şirketi olmanın yarattığı sinerjiyi kullanarak gelişimini devam ettirmiştir.

Firmamız yılların getirdiği tecrübeyi de kullanarak daima en iyi, en kaliteli hizmeti sunmayı kendine hedef olarak belirlemiştir.Gündoğdu Petrol her geçen zaman içerisinde gerek toptan akaryakıt satışlarımız gerekse istasyondan perakende satışlarımızla ve modern yatırımlarımızla sizlerin yanında olduk, olmaya devam edeceğiz. Kurulduğu yıllardaki gibi, hala ilk günkü heyecanımızdan ve hizmet anlayışımızdan hiç bir şey kaybetmeden, günümüz koşullarına ve gelişen teknolojiye uygun olarak, sizlerden aldığımız güçle yine siz değerli müşterilerimize hizmet etmeye devam edeceğiz.


GÜNDOĞDU Petrol TARİHÇE